Tvůrci obsahu

Ukažte se světu.

Kreslik 009

Ahoj chci něco začít kreslit a ne jen koukat na výtvory jiných.

Onthewaytoo

Zdravím, jmenuji se Kateřina a stojí za Onthewaytoo. Ať už to byl koníček v dětství, či studium architektury, kreslení mě provází celým životem. Je to právě ta jedna věc, kterou mohu dělat 24/7. Pokud bych měla svoji tvorbu definovat třemi slovy, tak určitě stylizace, minimalismus a barva. Pokud se Ti líbí, co vidíš a hledáš někoho pro super projekt, napiš 🙂

tarwari

Ahoj, jsem ilustrátorka v Procreate, kreslím obálky knih, perokresby i dětské ilustrace. Zajímá mě příroda, tvorové v ní a ráda je vymýšlím. Studovala jsem zahradní architekturu a celý život se zajímám o tvorbu, fantasy a živé tvory ( včetně designu a šití kostýmů na larpy a kreslení rpg postav pro moji rodinu a přátele ) a mám ráda když to co kreslím dává smysl.

Ala

Prostě kreslím……

Alex

student střední umělecké školy

alexandra_zvarova

Moje jméno je Alexandra, je mi 22 let, studuji magisterský titul z Mediálních studií a vždy jsem milovala veškerou kreativitu. Malování je jedna z mých oblíbených činností a cca před rokem jsem objevila Procreate. Grafické ilustrace mi následně ukradly srdce.

Annie L.

Jsem ilustrátorka a grafička, kreslím v digitalu a analogu 🙂

Atelier Skame

Ilustrator tvořící krásu, co okouzlí…

Badu

Ahoj, jsem ilustrátorka, žijící v Praze na Žižkově ✌️❤️, budu ráda, když mkrneš na můj instagram

Johnny

Jsem tatér

Bizzi

Ahoj, teprve se s aplikaci učím a rád nasbírám inspiraci.

Blondook

Venujem sa grafickej ilustrácii v Procreate profesionálne, mám za sebou ilustrácie do kníh, na spoločenské hry, či len tak pre radosť 🙂

Zoelish

Ahoj, jmenuji se Monika a je mi 25 let. Věnuji se především kresbě zvířat a fantasy.

Gingermaluje

Ahoj, moje jméno je Denise a snažím se ztvárňovat své pocity a emoce ve svých kresbách. Kreslím také cartoon portréty na přání, lidí i zvířat.

Denisa

Jsem freelance ilustrátor se zaměřením na komerční ilustraci, obaly knih a personalizované zakázky. Moje práce jsou nejčastěji realistické ilustrace odrážející ženská témata. Ráda ale pracuji i mimo svůj rukopis. Věřím, že není nic, co by se nedalo nakreslit.

Kadli

Dominik, baví mě grafika a chtěl bych se naučit pořádně v procreatu

Domigrafika

Jsem grafička a ilustrátorka 🙂